Умови перебування дітей

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
    Просимо Вас приводити дитину до садочка охайною, зручно одягненою і особисто передавати її вихователю.

Пам’ятайте, що вихователям категорично заборонено віддавати дітей неповнолітнім, особам у нетверезому стані, а  також стороннім особам без попереднього попередження та відповідних документів.

Необхідно, щоб Ви приводили свою дитину до 8.00. Тоді дитина краще залучається до режимних моментів у        садочку: разом з іншими дітками робить ранкову гімнастику, спілкується з друзями до занять, грає в улюблені ігри. Якщо  ви привели дитину під час ранкової гімнастики чи заняття, будь ласка, не відволікайте вихователя від дітей,  переодягніть свою дитину та разом з нею зачекайте в роздягальні до найближчої перерви.

Педагоги готові спілкуватися з Вами з питань розвитку Вашої дитини вранці до 8.30 та ввечері після 17.00. В інший    час педагог зобов’язаний працювати з групою дітей, відповідно просимо не відволікати його від роботи.

Просимо спірні чи конфліктні ситуації не вирішувати у присутності дітей. Якщо діалог з персоналом відсутній,    зверніться, будь ласка, до завідувача дитсадка .

Просимо Вас прослідкувати, щоб у кишенях чи особистих речах Вашої дитини не було гострих, ріжучих та інших небезпечних для здоров’я дітей предметів.

Нагадуємо, що дитячий садок – не медична установа, тому не можна давати дитині з собою жодних медичних препаратів. Все, що стосується стану здоров’я Вашої дитини, Ви можете обговорити з старшою медичною сестрою нашого закладу.

Просимо не приводити хвору дитину до дитячого садочка. Про хворобу дитини відразу повідомляйте за телефоном  5-  11-52 .
 Після хвороби дитини необхідно надати медичну довідку з дозволом лікаря на відвідування дитячого садка!
    Нагадуємо, що батьківську плату за харчування дитини в дошкільному закладі необхідно вносити до 20 числа  поточного місяця .
  Завжди раді отримати від Вас зворотній зв'язок щодо якості освіти у нашому закладі!

Чекаємо від Вас активної участі в діяльності нашого садочка!