Скарбничка для батьків

Тернопільчани створили базу мультфільмів українською мовою
Працівники Тернопільського благодійного фонду «MagneticOne.org»  мали на меті зробити найліпші українські казки доступними для дітей та їхніх батьків. Для цього вони створили єдину базу, яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, що грунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео-, аудіокниги.
Завдяки мультфільмам із каналу на YouTube  батьки та вчителі зможуть:                                                                  виховати у дітей патріотизм, повагу до інших людей, толерантність;                                                                   навчити їх дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками;                                                дати дітям основи математичних, природознавчих знань, знання основ граматики;                                            ознайомити їх з українськими та іноземними казками;                                                                                                розвинути у дітей комунікативні навички, бажання вдосконалюватися, допитливість, навички співу.